O nás

Jsme malá rodinná firma založená v roce 2017. Zabýváme se přesnou strojírenskou výrobou na CNC obráběcích strojích. Čerpáme z více než 20-ti leté praxe v oboru strojírenství, technologie a programování. Naším cílem je vybudovat nástrojárnu s precizní výrobou, špičkovým technologickým vybavením, odborně vzdělanými a spokojenými zaměstnanci.

Zabýváme se CNC frézováním a vrtáním na obráběcích centrech, výrobou nástrojů a přípravků, desek a dílců pro výrobu jednoúčelových strojů, vstřikovacích lisů, obráběním rámů, vložek a periférií do forem na vstřikování plastů, dílců a strojních součástí pro stavební, energetický, potravinářský a automobilový průmysl. Věnujeme se kusové a malosériové výrobě.

Vyrábíme a obrábíme dílce především z nástrojové a konstrukční oceli, hliníku, nerezi, mědi, mosazi a okrajově i z plastu. 

Součástí nabídky je přirozeně zajištění provedení tepelného zpracování a povrchových úprav u našich prověřených partnerů.

Nově nabízíme i designové a konstrukční zpracování Vašeho záměru, vyhotovení výkresové dokumentace a podkladů ve 3D formátu.

Mezi naše obchodní partnery patří firmy s dlouholetou tradicí výroby v České republice i zahraničí.

Náš tým tvoří malý, flexibilní kolektiv nadšených zaměstnanců a spolupracovníků.

Najdete nás v Jindřichově Hradci v areálu OC Olejna.

Jdeme krok za krokem s úsměvem, nadhledem, otevřenou myslí a srdcem.